Article archive

TEENIS LIVESCORE

09/04/2010 20:15
 

TEENIS LIVESCORE

09/04/2010 20:13

Udinese gjunjezon juven

05/04/2010 10:26
    Udinese gjunjëzon Juven Juventusi ka pësuar kundër Udineses me rezultat 3-0 dhe kështu i ka vështirësuar vetes punët për një kualifikim në CL për sezonin e ardhshëm. Udinese kaloi në epërsi pas 9′ minutave me anë të Sanchez, i cili ndryshon shifrat në Stadio Friuli dhe...

Sevilla 3-0 Tenerife

04/04/2010 10:00
    Sevilla ka mposhtur në Sanchez Pizjuan Tenerifen, ndeshje e cila përfundoi me rezultat 3-0 dhe gjatë 90′ minutave u ndëshkuan 9 lojtarë me kartonë të verdhë. Kanoute kaloi Sevillën në epërsi në minutën e 22′ kurse 1 minutë para përfundimit me anë të Fabianos. Për kapitulimin e...

JUVE

04/04/2010 09:22
 
Items: 1 - 5 of 5