Sondazhi – Barça favorite ne “El Classico”

Sondazhi – Barça favorite ne “El Classico”

 

Sondazhi – Barça favorite ne “El Classico”

6 Prill, 2010

Kush do të fitojë “El Classicon” e madh te shtunën? Ne pyetje janë miliona dollar, ose me mirë te themi titulli i kampionit te La Ligas.

Por sondazhet tashme kanë arritur se qarkulluari ne “Marca”, dhe çështja është ndarë mjaft mirë, Barça është favorite e lehë ne El Classico sipas sondazheve. Me më shumë se 40.000 vota, rreth 55%, ndërsa Reali ka besimin e 50 % te sondazhit.

Qe të dy ekipet momentalisht janë me të mirat , mirëpo Barcelona ka një avantazh te lehtë pasi qe është në garë në Ligen e Kampioneve. Por Real Madrid është i pamposhtur ne “Santiago Bernabeu” dhe është dyshja Ronaldo & Higuain që mund te favorizoj Realin ne ketë “El Classico” të madhë

Share |

: Sondazhi – Barça favorite ne “El Classico”

No comments found.

New comment