Inter – Juventus shtyhet për 16 prill

Inter – Juventus shtyhet për 16 prill

 

Inter – Juventus shtyhet për 16 prill

Prill 8, 2010

Ndeshja midis Inter dhe Juventus është shtyrë deri më 16 prill, shkaqet ende nuk janë bërë zyrtare .

Inter  ka siguruar gjysëmfinalen ne Ligën e Kampionëve ku ka mposhtur CSKA të Moskës dhe tani do ta presin Barcelonën më 20 prill në Milano.

Të dy ekipet janë përfshirë ne garat emocionuese , ku “Zona e Vjetër” është duke bërë çmos qe të përfundoj në vendin e 4-të gjë qe siguron një vend ne Ligen e Kampionëve dhe në anën tjetër Interi kërkon që të arrijë në finale të Ligës së Kampionëve duke mposhtur Barcelonën.

Share |

KOMENTO

shum keq

ARDI | 09/04/2010

ketu shihet korrupsioni se kush eshte ka i erzin lojet interi eshte korruptues

New comment