Barcelona, Arsenal, Chelsea dhe Manchester City kërkojnë Balotellin

Barcelona, Arsenal, Chelsea dhe Manchester City kërkojnë Balotellin

 

Barcelona, Arsenal, Chelsea dhe Manchester City kërkojnë Balotellin

Prill 9, 2010


Ylli i Nerazzurrëve është duke u kërkuar nga skuadrat më të mëdha të planetit.

Sulmuesi i Interi Mario Balotelli mund të largohet nga Interi këtë verë sepse për të janë të interesuar një numër i madh i topskuadrave evropiane.

Tuttosport raporton se Barcelona, Arsenali, Chelsea dhe Manchester City janë të interesuar për shërbimet e të riut Balotelli.

Edhe pse Balotelli i ka kërkuar falje Jose Mourinhos javën e fundit, ai mund të largohet nga San Siro.

Balotelli do të paraqitet në ndeshjen kundër Fiorentinës këtë vikend, por ajo ndeshje mund të jetë një ndër ndeshjet e fundit me klubin nga Milano.

Share |

KOMENTO

No comments found.

New comment